Hakkımızda

Yaşam Bilimleri,İlaç,Gıda ve Sağlık sektörlerinde 20 yıldan beri başarıyla hizmet veren tecrübeli,sektörde güven duyulan bir kadro tarafından kurulmuştur.

Temel laboratuar cihazları, tek kullanımlık plastikler, kaliteli cam laboratuar malzemeleri, doku kültürüne uygun plastik malzemeler ve dayanıklı plastik laboratuar malzemeleri gibi alanlarda dünyaca ünlü markaları bilim insanlarının kullanımına sunmak ve kaliteli alternatifler yaratmak Cenera için temel amaç olmuştur.

Pazardaki gücümüz ve tekrarlanabilir satışlarımız, güvenilirliğimiz ve verdiğimiz sözü her zaman ve her koşulda yerine getirmemizden kaynaklanmaktadır. Her üç ofisimizde de tecrübeli ve donanımlı insan gücümüz bulunmaktadır. CENERA’nın en önemli özelliklerinden bir de hareketliliğidir ve Türkiye’nin neresinde olursa olsun ihtiyaç duyulan yere mümkün olan en kısa sürede ulaşır.

Bütün bu kaliteli ürünleri, kaliteli hizmet, gerçekten çalışan garantiler ve teknik servis desteği ile Cenera maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.